Advertorial Reklam Hizmeti

İhtiyacınıza Uygun Çözümler

Advertorial reklamlar sadece metinlerden oluşabileceği gibi resim, video ve grafiklerle de zenginleştirilebilir. Advertorial reklam hizmeti kapsamında hedef kitlenize göre kullanacağınız araçlar ve reklamın yayınlanacağı platformlar belirlenir.

Advertorial reklamlar bilgiyi reklam ile buluşturması nedeniyle önemli pazarlama araçlarıdır. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye göre planlanmış advertorial reklam çalışmaları kullanılacak içerik ve platformların hedef kitleye erişimi arttıracak yönde seçilmesinden oluşur. Hedef kitlenin ilgilendiği alanlar, duygular ve takip ettiği kanallar iyi bir şekilde tespit edilirse advertorial reklamlar en iyi sonucu en kısa sürede elde etmenizi sağlar. Ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili hedef kitlenizi bilgilendirirken satın alma arzusu yaratan advertorial reklamlar, pazarlama aktivitelerinin vazgeçilmezidir.

Ürün Tanıtımı

Advertorial reklamlar, hem ürünleriniz ile ilgili bilgi içermesi hem de ürünlerinizin müşterilerinizde satın alma arzusu yaratacak şekilde sunulması ile, ürün tanıtımı için eşsiz araçlardır. Advertorial reklamlar ile piyasada olan ya da piyasaya çıkmak üzere olan her ürününüzü tüketiciye tanıtma şansı yakalarsınız.

Hizmet Tanıtımı

Advertorial reklamlar hizmet tanıtımı amacıyla da kullanılmaktadır. Hizmetlerinizi video, görsel ya da metinler ile anlatarak tüketicilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hizmetleriniz ile ilgili ilgi çeken bilgilerin advertorial reklamların içinde bulunması, reklamınızın daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.

Marka Tanıtımı

Marka tanıtımı etkinliklerinizde, advertorial reklamları tüketicilere markanızın ne gibi avantajlar sunduğunu anlatmakta kullanabilirsiniz. Sunduğunuz bilgilerle tüketicinin dikkatini çekilerek, marka imajınıza ve dolayısıyla dijital pazarlama etkinliklerinize katkı sağlarsınız.

Etkinlik Tanıtımı

Etkinlik tanıtımı için hazırlanan advertorial reklamlarda, etkinliğiniz ile ilgili detaylı bilgilerin ve katılım şartlarının bulunması önemlidir. Bu tür reklamlarınızda video ya da görseller kullanarak etkinliğiniz ile ilgili bilgilerin daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

MARKA BİLİNİRLİĞİNİ ARTTIRIN

Sosyal Medya Yansıması

Advertorial reklam hizmetlerinde sosyal medya yansıması garantilenir. Sosyal medyanın en önemli özelliği ise, advertorial reklamların bu mecrada yayılmasının kolay olmasıdır. Böylelikle reklamlarınız ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen kitleye çok daha hızlı erişebilir.

Geniş Kitlelere erişim

Doğru içerikle, doğru platformlarda yayınlanan advertorial reklamlar, geniş kitlelere ulaşma potansiyeline sahiptir. Online yansıma, blogger ve influencer yansıma seçenekleri ile advertorial reklamınız için uygun paketi seçerek, geniş kitlelere erişiminizi garantileyebilirsiniz.

Kalıcı Fayda

Advertorial reklamlar tüketiciler açısından gerekli bilgileri de içerdiğinden, uzun süreli paylaşılabilir ve aramalarda bu reklamlara ulaşılabilir. Bu yüzden bir advertorial reklam yayınladığınızda, ilk etkisi büyük olmakla birlikte kalıcı olarak pazarlama çalışmalarınızı destekleyebilirsiniz.

Etkili Tanıtım

Bilgi ve reklamı birlikte içermeleri advertorial reklamları, geleneksel reklam çalışmalarından ve basın bültenlerinden ayırır. Pazarlama çalışamlarınıza advertorial reklamları da dahil ederek ürünleriniz, hizmetleriniz ve markanız için daha etkili bir tanıtım yapabilirsiniz.

Sizin için uygun çözümü sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmeti ve maliyetleri konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.