istanbul pr ajansları listesi

İstanbul PR Ajansları Listesi

Markanızı kitlelere duyurmak, hedef kitlenizin ürün ve hizmetlerinizden haberdar olmasını sağlamak için PR çalışmasına ihtiyacınız var. İstanbul’da PR konusunda kaliteli hizmet veren birçok ajans bulunuyor. Kurumsal iletişim ve halkla ilişkiler çalışmaları için, aşağıdaki listede yer alan ajanslardan birine ulaşabilir ve markanızın tanınırlığını sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: PR Çalışması Nedir, Neden Gereklidir?

  • Kolay Bülten

 

Kolay Bülten, Editoryal PR ajansı olarak verdiği hizmette iş ortaklarının kimlik inşasında ve marka imajının güçlendirilmesinde etkili bir hizmet veriyor. Firmanın hizmet kapsamı ve çalışma prensipleri bakımından rakiplerinden farklı bir yerde olduğunu belirtmekte fayda var. Kolay Bülten, marka itibarını etkili ve kalıcı kılma prensibiyle hizmet veriyor.

E-mail: destek@kolaybulten.net  Referanslar: TBMM, TSE, RAD Ecza Deposu, Damla Yayınevi, Gerflor

İlginizi çekebilir: Kişisel PR Çalışması Nedir?

  • Brandistanbul PR

 

Brandistanbul, yaratıcı iletişim hizmetleriyle iş ortakları için etkili çözümler üretme prensibiyle hizmet veriyor. “Sürdürülebilir başarı” mottosuyla 2009 yılında faaliyete geçen firma, öğretim görevlisi Hatice Kumalar tarafından kuruldu. Brandistanbul, günümüzde Türkiye’nin en çok tercih edilen ve tanınan PR ajansları arasında yer alıyor. 

E-mail: info@brandistanbulpr.com  Referanslar: Bürotime, Mos, Faruk Sağın, Ertex, Matriks

 

  • F5 İletişim Yönetimi

 

Uluslar arası firmalara iletişim danışmanlığı yapan F5 İletişim Yönetimi, butik bir anlayışla hizmet veriyor. Medya alanında ve ajans çalışmalarında tecrübeli bir danışman ekibiyle hizmet veren firmanın temel motivasyonu, çalışmalarında cesur, zeki ve etkili stratejiler yürüterek sonuç alabilmek. 

E-mail: iletisim@f5-pr.com   Referanslar: Kaspersky, Kingston Technology, SAS, Acer, HTC

 

  • Manifesto

 

Uzman ve deneyimli bir kadroya sahip olan Manifesto PR ajansı, oldukça geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Marka iletişim, medya ilişkileri, kriz yönetimi gibi alanlarda profesyonel destek sağlamakla birlikte, kâr amacı gütmeyen sosyal sorumluluk kampanyaları için de hizmet veriyor. 

E-mail: info@manifesto.tc   Referanslar: Altınbaş, Armoya, Polisan, İstinye Park

 

  • Akare İletişim Yönetimi

 

Akare, iş ortaklarının ürettiği değeri ortaya çıkarma ve bu değer üzerinden marka imajı inşa etme prensibiyle hizmet veriyor. Vizyonunda “içgörü” kavramına yer veren firma, marka algısı inşası konusunda sürdürülebilirlik vaadediyor. 

E-mail: info@akareiletisim.com  Referanslar: Akmerkez, Banvit, Migros, Dizayn Grup

 

  • Brandworks 

 

Brandworks, Dijital PR çalışmalarında geleneksel medya yöntemlerini dışlamayan bir çalışma biçimine sahip. Birçok farklı sektörde referansı bulunan Brandworks, itibar güçlendirme ve olumlu algı inşa etme prensibiyle hizmet veriyor.

E-mail: info@brandworks.com.tr  Referanslar: Eczacıbaşı, Emsan, Unibaby, Weber

 

  • Arma PR

 

İstanbul’un en köklü PR Ajanslarından biri olan Arma PR, 15 yıldır marka yönetimi ve iletişim danışmanlığı alanında hizmet veriyor. Dinamik ve yenilikçi bir çalışma biçimine sahip olmakla birlikte, müşterilerine “yol arkadaşlığı” vaadeden bir vizyonla çalışıyor. 

E-mail: info@armapr.com  Referanslar: Loda, Yedi İnci, Viking, Ramada

 

  • İstanbul İletişim

 

2008 yılında faaliyete geçen İstanbul iletişim, moda ve tekstil sektörüne odaklanmış bir PR hizmeti veriyor. Türkiye’nin önde gelen moda firmalarına hizmet veren bir ajans olduğunu belirtmek gerekiyor. İstanbul iletişim, spesifik bir alanda başarı elde eden nadir PR ajanslarından biri.

E-mail: info@istanbul-iletisim.com   Referanslar: Saat& Saat, Hotiç, Park Bravo, Zeckie

 

  • Lobby PR

 

Türkiye’de halkla ilişkiler alanında hizmet veren ilk beş şirket arasında yer alan Lobby PR, 1993 yılında faaliyete geçti. Hizmet kapsamında iletişim danışmanlığı, marka yönetimi ile birlikte etkinlik yönetimi gibi faaliyetler de yer alıyor. İstanbul’un köklü firmalarından biri olan Lobby PR, yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla tanınıyor.

E-mail: info@lobby-pr.com    Referanslar: Abdi İbrahim, Aygaz, Divan, Doğuş, İş Sanat

 

  • Aristo İletişim

 

“Aristo olsa ne düşünürdü?” sorusuyla 2009 yılında faaliyete geçen firma, Aristo PR ve Aristo Art Studio olmak üzere iki farklı ekiple çalışıyor. Aristo, iletişim ve itibar çalışmalarına şirket içinde başlayan nadir firmalardan biri. Firma, 10 yılı aşkın bir süredir uzman bir ekiple kurumsal iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.

E-mail: info@aristoiletisim.com    Referanslar: Air France, Aksa Jeneratör, Alpet, Detan

kolaybulten.net’i Facebook, Twitter, Instagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.